Zľava -50%

tričko DYNAFIT RIDE S/S TEE M WINTER MOSS/0910

  • Obj. čislo: 149003488
  • EAN: 149003488
  • Výrobca: DYNAFIT
Ležérné, priedušné pánske cyklistické tričko z recyklovaných materiálov ošetrené proti hromadeniu zápachu technológiou HeiQ Fresh
Materiál
DYNADRY AIRFUN RECYLED (90%PL (recycled) 10%EA), DYNADRY MELODY RECYCLED 110 (84%PL (recycled) 16%EA)
Pohlavie
Muž
89,95 € s DPH 44,98 s DPH / ks 37,48 € bez DPH / ks
Na sklade

tričko DYNAFIT RIDE S/S TEE M WINTER MOSS/0910

Ležérné, priedušné pánske cyklistické tričko DYNAFIT RIDE SHIRT zaručuje neobmedzenú zábavu a ležérny vzhľad pri jazde na horskom bicykli. Aby ste na dlhých a náročných cyklotúrach dali zo seba všetko, potrebujete vzdušné tričko, ktoré sa vám pri intenzívnej aktivite alebo v teplých dňoch nelepí a zaručí optimálnu ventiláciu.

S Ride Shirt vyrobenom z recyklovaných materiálov bude pedálovanie jednoduchšie a v horách sa budete cítiť pohodlnejšie a udržateľnejšie. Široký, uvoľnený strih zaisťuje skvelú voľnosť pohybu a špičkový štýl v sedle. Vysoko priedušná sieťovina sa veľmi príjemne nosí pri pokožke aj pri vysokých teplotách a zaručuje ideálnu reguláciu teploty. Ak máte batoh so sebou na dlhších túrach, potom tkanina odolná voči oderu na ramenách prepožičiava dodatočnú odolnosť.

A ešte niečo navyše pre intenzívne výlety: Látka je ošetrená inteligentným HeiQ Fresh, aby sa zabránilo hromadeniu zápachu a zachovala sa dlhotrvajúca sviežosť.

Toto technické cyklistické tričko je zaoblené s reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť za šera alebo za zhoršených svetelných podmienok.

Parametre

Materiál DYNADRY AIRFUN RECYLED (90%PL (recycled) 10%EA), DYNADRY MELODY RECYCLED 110 (84%PL (recycled) 16%EA)
Pohlavie Muž
Hmotnosť 0,106 kg
Naposledy navštívené
Ležérné, priedušné pánske cyklistické tričko z recyklovaných materiálov ošetrené proti hromadeniu zápachu technológiou HeiQ Fresh