Doprava a platby

Doprava

Tovar objednaný na e-shope MOUNTAIN HUB zasielame prostredníctvom kuriérských spoločností GLS Slovakia s.r.o. alebo DPD.

Na území Slovenskej republiky je doprava spoplatnená pri objednávke do výšky 50€.

Pre dodanie kuriérskou službou GLS Slovakia s.r.o. je doprava v rámci Slovenskej republiky spoplatnená sumou 4,50€ (v prípade nadrozmerného balíka sa môže táto suma navýšiť). Pre dodanie do zahraničia je možná len platba vopred a cena sa líši od veľkosti balíka, kde pre krajiny Maďarsko, Rakúsko, Slovinsko, Rumunsko, Chorvátsko a Česká republika sa cena dodania začína na sume 10€ a dodanie do krajín Poľsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Lichtenštajnsko sa začína sumou 12,50€.

Pre dodanie kuriérskou službou DPD je doprava v rámci Slovenskej republiky spoplatnená sumou 2,90€ (v prípade nadrozmerného balíka sa môže táto suma navýšiť). Pre dodanie do zahraničia je možná len platba vopred a cena sa líši od veľkosti balíka, kde pre krajiny Česká republika, Maďarsko, Poľsko cena začína na 5,90€ a pre Nemecko 11,90€.

 

Platby

Pri zasielaní tovaru na adresu zákazníka:

  • dobierka - Objednávku uhradíte pri jej prevzatí od kuriéra alebo na výdajnom mieste (buď v hotovosti alebo kartou po konzultácii s kuriérom). Táto služba je spoplatnená sumou 1€.
  • platobná brána - Objednávku uhradíte kartou pri dokončení objednávky.
  • prevodom na účet - Objednávku uhradíte prevodom konečnej sumy objednávky na účet pdľa pokynov pri dokončení objednávky, takto uhradenú objednávku odošleme až keď sa nám peniaze pripíšu na učet, čo môže predĺžiť dobu dodania.

Pri osobnom odbere v kamennej predajni:

  • hotovosť alebo platobnou kartou - Platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri vyzdvihnutí objednávky v kamennej predajni MOUNTAIN HUB.