PRIVÍTAJTE MOUNTAIN HUB

V priestoroch bývalej predajne Outdoor Guide na Vajnorskej sa rodí nové centrum pre všetkých nadšencov dynamických horských športov. MOUNTAIN HUB chce spájať outdoorových nadšencov so špičkovým vybavením, informáciami a komunitou.

MODERNÁ PREDAJŇA

Ponúkame kvalitné outdoorové vybavenie a oblečenie pre treking, trail running, VHT horolezectvo, skialpizmus, freeride a ďalšie športy.

PRVOTRIEDNE PORADENSTVO

Odborný personál vám poradí s výberom vybavenia, ale aj s plánovaním výletov a s ďalšími praktickými a bezpečnostnými tipmi.

KOMUNITNÉ CENTRUM

Náš cieľ je postupne vybudovať priestor pre outdoor komunitu a pre organizovanie pútavých podujatí, workshopov a prednášok.

KOLEKCIA PRÉMIOVÝCH ZNAČIEK & OUTLET SO ZĽAVAMI AŽ -60 %

Aby sme urobili priestor pre nový tovar, vypredávame teraz outletové kolekcie značiek Arc’Teryx, Black Diamond, Dynafit, E9 clothing, Mountain Equipment, Ortovox, Salewa a ďalších. Využite túto príležitosť a príďte si nakúpiť kvalitné vybavenie za extra výhodné ceny!

NIELEN OUTLET

V novootvorenej predajni na vás čaká aj oblečenie a vybavenie z aktuálnych kolekcií vybraných značiek.

Popri tom nezabúdame ani na online priestor. E-shop, ktorý chceme postupne vylepšovať, bude slúžiť ako naša predĺžená ruka. Odborné poradenstvo našich zamestnancov sa premietne do detailných popisov produktov, ale aj do blogových príspevkov, ktoré vám pomôžu rýchlo sa zorientovať v dynamickom svete horských športov.

MOUNTAIN HUB bude zároveň miesto, kde môžete testovať to najlepšie vybavenie. Prvou testovacou kolekciou budú v lete ferratové sety a v zime následne lyžiarske sety na skialp a freeride. Od budúceho roka chceme testcentrum rozšíriť o testovaciu kolekciu ďalších špičkových produktov do vysokých hôr.

Ak nechcete premeškať ďalšie novinky a výhodné cenové ponuky, sledujte naše profily na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.